LAUFEN PRO S - skříňka pod umyvadlo a systémem softclose, pro umyvadlo H814968, se dvěma zásuvkami a vnitřní zásuvkou (H483572096)
Kód: H4835720964631 H4835720964751 H4835720964791 H4835720964801 H4835720969991 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo a systémem softclose, pro umyvadlo 814968, se dvěma zásuvkami a vnitřní zásuvkou. Nastavitelné nohy. Vnitřní dělicí přepážky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 1260 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 49 |
| Hmotnost netto: | 46.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 46.5 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Poloha umyvadla: | Vlevo, Vpravo |
| Provedení: | f096 |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Do nábytku |
| Umístění věšáku na ručníky: | Vlevo, Vpravo |
| Vnitřní zásuvky: | 2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
