LAUFEN PRO S - skříňka pod umyvadlo a systémem softclose, pro umyvadlo H813966, se zásuvkou (H483551096)
Kód: H4835510964631 H4835510964751 H4835510964791 H4835510964801 H4835510969991 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo a systémem softclose, pro umyvadlo 813966, se zásuvkou. Nastavitelné nohy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 1010 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Balení - délka: | 1071 mm |
| Balení - výška: | 446 mm |
| Balení - šířka: | 479 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 28.5 |
| Hmotnost netto: | 26.22 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 26.22 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 zásuvka |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ PRO S 105 |
| MDMStatus: | z0 |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Provedení: | f096 |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Do nábytku |
| Umístění věšáku na ručníky: | Vlevo, Vpravo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
