LAUFEN PRO S - skříňka pod umyvadlo a systémem softclose, pro umyvadlo H813965, se zásuvkou a vnitřní zásuvkou (H483502096)
Kód: H4835020964631 H4835020964751 H4835020964791 H4835020964801 H4835020969991 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo a systémem softclose, pro umyvadlo 813965, se zásuvkou a vnitřní zásuvkou. Nastavitelné nohy. Vnitřní dělicí přepážky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 810 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Balení - délka: | 861 mm |
| Balení - výška: | 446 mm |
| Balení - šířka: | 479 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 31 |
| Hmotnost netto: | 28.52 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 28.52 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 zásuvka |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ PRO S 85 |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Provedení: | f096 |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Do nábytku |
| Umístění věšáku na ručníky: | Vlevo, Vpravo |
| Vnitřní zásuvky: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
