LAUFEN PRO S - skříňka pod umyvadlo a systémem softclose, pro umyvadlo H813965, se zásuvkou (H483501096)
Kód: H4835010964631 H4835010964751 H4835010964791 H4835010964801 H4835010969991 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo a systémem softclose, pro umyvadlo 813965, se zásuvkou. Nastavitelné nohy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 810 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 25 |
| Hmotnost netto: | 23 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 23 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 zásuvka |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Provedení: | f096 |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Do nábytku |
| Umístění věšáku na ručníky: | Vlevo, Vpravo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
