LAUFEN PRO S - skříňka pod umyvadlo a systémem softclose, pro umyvadlo H810967, se zásuvkou a vnitřní zásuvkou (H483452096)
Kód: H4834520964631 H4834520964751 H4834520964791 H4834520964801 H4834520969991 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo a systémem softclose, pro umyvadlo 810967, se zásuvkou a vnitřní zásuvkou. Nastavitelné nohy. Vnitřní dělicí přepážky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 665 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Balení - délka: | 716 mm |
| Balení - výška: | 446 mm |
| Balení - šířka: | 479 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 23 |
| Hmotnost netto: | 21.16 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 21.16 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 zásuvka |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ PRO S 70 |
| MDMStatus: | z0 |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Provedení: | f096 |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Do nábytku |
| Umístění věšáku na ručníky: | Vlevo, Vpravo |
| Vnitřní zásuvky: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
