LAUFEN PRO S - skříňka pod umyvadlo, se 2 zásuvkami a 2 vnitřními zásuvkami (vlevo a vpravo), pro umyvadlo H814966 (H483564096)
Kód: H4835640964631 H4835640964751 H4835640964791 H4835640964801 H4835640969991 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, se 2 zásuvkami a 2 vnitřními zásuvkami (vlevo a vpravo), pro umyvadlo 814966. Nastavitelné nohy. Vnitřní dělicí přepážky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 1160 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 395 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 45.5 |
| Hmotnost netto: | 43 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 43 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Poloha umyvadla: | Vlevo, Vpravo |
| Provedení: | f096 |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Do nábytku |
| Umístění věšáku na ručníky: | Vlevo, Vpravo |
| Vnitřní zásuvky: | 2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
