LAUFEN PALOMBA COLLECTION - odpadní ventil se zátkou click-clack, včetně keramické krytky SaphirKeramik (H898192)
Kód: H8981920000001 H8981927570001 H8981920200001 H8981927160001 H8981927590001 H8981927580001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Odpadní ventil se zátkou click-clack, včetně keramické krytky SaphirKeramik.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro umyvadla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | PALOMBA COLLECTION |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 0.29 |
| Hmotnost netto: | 0.29 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 0.29 |
| Provedení: | 000 |
| Průměr: | 81 mm |
| Průměr (mm): | 81 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
