LAUFEN PALOMBA COLLECTION - odpadní ventil s automatickou zátkou, včetně keramické krytky SaphirKeramik (H898191)
Kód: H8981910000001 H8981917570001 H8981910200001 H8981917160001 H8981917590001 H8981917580001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Odpadní ventil s automatickou zátkou, včetně keramické krytky SaphirKeramik.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro umyvadla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | PALOMBA COLLECTION |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 45 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 0.5 |
| Hmotnost netto: | 0.4 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 0.4 |
| Provedení: | 000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
