LAUFEN NIXIE - dávkovač mýdla nástěnný, 200 ml (H383152)
Kód: H3831520040001Související produkty
Detailní popis produktu
Dávkovač mýdla nástěnný, 200 ml.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače mýdla a mýdlenky |
|---|---|
| EAN: | 7612738105907 |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | NIXIE |
| Délka: | 62 mm |
| Šířka: | 111 mm |
| Výška: | 159 mm |
| Balení - délka: | 202 mm |
| Balení - výška: | 88 mm |
| Balení - šířka: | 126 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 0.5 |
| Hmotnost netto: | 0.4 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 0.4 |
| Long Description: | NIXIE DÁVKOVAČ MÝDLA NÁSTĚNNÝ |
| MDMStatus: | z0 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
