LAUFEN MODERNA PLUS - ocelová vana, tloušťka 3,5 mm, s protihlukovou izolací (H225140)
Kód: H2251400000401 H2251406000401 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Ocelová vana, tloušťka 3,5 mm, s protihlukovou izolací.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | ocel |
| Designová série: | MODERNA PLUS |
| Délka: | 1600 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Výška: | 395 mm |
| Balení - délka: | 1600 mm |
| Balení - výška: | 395 mm |
| Balení - šířka: | 700 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 50.5 |
| Hmotnost netto: | 50 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 50 |
| Instalační konstrukce: | Bez rámu |
| Kapacita (počet osob): | 1 |
| Long Description: | OCELOVÁ VEST. VANA, PROTIHLUKOVÁ PÁSKA MODERNA + 160X70 |
| Objem vany k okraji přepadu: | 162 l |
| Objem vany k okraji přepadu (l): | 162 |
| Provedení: | 040 |
| Průměr odtokového otvoru: | 52 mm |
| Průměr odtokového otvoru (mm): | 52 |
| Tloušťka ocelového plechu: | 3,5 mm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Typ instalace: | Zápustné |
| Vnitřní délka: | 1450 mm |
| Vnitřní délka (mm): | 1450 |
| Vnitřní výška: | 395 mm |
| Vnitřní výška (mm): | 395 |
| Vnitřní šířka: | 570 mm |
| Vnitřní šířka (mm): | 570 |
| Vnější povrch: | Bílá lesklá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
