LAUFEN MODERNA PLUS - ocelová vana, tloušťka 3,5 mm, s protihlukovou izolací (H225130)
Kód: H2251300000401 H2251306000401 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Ocelová vana, tloušťka 3,5 mm, s protihlukovou izolací.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | ocel |
| Designová série: | MODERNA PLUS |
| Délka: | 1700 mm |
| Šířka: | 750 mm |
| Výška: | 410 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 54.5 |
| Hmotnost netto: | 52 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 52 |
| Instalační konstrukce: | Bez rámu |
| Kapacita (počet osob): | 1 |
| Objem vany k okraji přepadu: | 194 l |
| Objem vany k okraji přepadu (G.): | 51.25 |
| Objem vany k okraji přepadu (l): | 194 |
| Provedení: | 040 |
| Průměr odtokového otvoru: | 52 mm |
| Průměr odtokového otvoru (inch): | 2.05 |
| Průměr odtokového otvoru (mm): | 52 |
| Tloušťka ocelového plechu: | 3,5 mm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Typ instalace: | Zápustné |
| Vnitřní délka: | 1580 mm |
| Vnitřní délka (inch): | 62 3/16" |
| Vnitřní délka (mm): | 1580 |
| Vnitřní výška: | 410 mm |
| Vnitřní výška (inch): | 16 1/8" |
| Vnitřní výška (mm): | 410 |
| Vnitřní šířka: | 640 mm |
| Vnitřní šířka (inch): | 25.2 |
| Vnitřní šířka (mm): | 640 |
| Vnější povrch: | Bílá lesklá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
