LAUFEN MEDA - umyvadlo, broušená spodní část umyvadla (H816114)
Kód: H8161144001041 H8161147571041 H8161147161041 H8161147581041 H8161140001091 H8161144001091 H8161147571091 H8161147161091 H8161147581091 H8161140001111 H8161144001111 H8161147571111 H8161147161111 H8161147581111 H8161140001121 H8161144001121 H8161147571121 H8161147161121 H8161147581121 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 104 - 1 otvor pro baterii, středový. S broušenou spodní stranou - vhodné pro instalaci na desku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | MEDA |
| Délka: | 650 mm |
| Šířka: | 460 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Balení - délka: | 680 mm |
| Balení - výška: | 565 mm |
| Balení - šířka: | 205 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 17 |
| Hmotnost netto: | 16 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 16 |
| Instalační sada: | Včetně |
| Long Description: | UMYVADLO,BROUŠENÁ SPODNÍ HRANA MEDA 65X46 |
| Odpadní ventil: | Není součástí dodávky |
| Počet upevňovacích bodů: | 2 |
| Provedení: | 104 |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ přepadu: | Standardní |
| Umístění umyvadlové mísy: | Uprostřed |
| Uspořádání otvorů pro baterie: | 1 otvor pro baterii uprostřed |
| Vnitřní tvar: | Obdélníkový |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
