LAUFEN MEDA - skříňka pod umyvadlo, 2 zásuvky, pro umyvadlo H817110 (H421772011)
Kód: H4217720112601 H4217720119991 H4217720112661 H4217720112671 H4217720119901 H4217720114651 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, 2 zásuvky, pro umyvadlo H817110.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | dřevo |
| Designová série: | MEDA |
| Délka: | 1180 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 515 mm |
| Balení - délka: | 1242 mm |
| Balení - výška: | 483 mm |
| Balení - šířka: | 582 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 43 |
| Hmotnost netto: | 39 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 39 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ MEDA 120 |
| Poloha umyvadla: | Vlevo |
| Systém zavírání a otevírání: | Zásuvky se zpomaleným zavíráním |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Umístění věšáku na ručníky: | Vlevo |
| Úložné přihrádky: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
