LAUFEN LUA - umyvadlo slim se skříňkou Lani 800 mm, se 2 zásuvkami (H860087)
Kód: H8600872611041 H8600872601041 H8600879991041 H8600872661041 H8600872671041 H8600879901041 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 104 - 1 otvor pro baterii, středový.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Lua |
| Délka: | 800 mm |
| Šířka: | 455 mm |
| Výška: | 525 mm |
| Balení - délka: | 800 mm |
| Balení - výška: | 525 mm |
| Balení - šířka: | 455 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 50 |
| Hmotnost netto: | 46.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 46.5 |
| Long Description: | UMYVADLO + SKŘÍŇKA POD UMYVADLO LUA 80X46 |
| Objem umyvadla: | 6.3 l |
| Počet upevňovacích bodů: | 2 |
| Provedení: | 104 |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Umístění umyvadlové mísy: | Uprostřed |
| Uspořádání otvorů pro baterie: | 1 otvor pro baterii uprostřed |
| Vnitřní délka umyvadla: | 630 mm |
| Vnitřní délka umyvadla (mm): | 630 |
| Vnitřní hloubka umyvadla: | 135 mm |
| Vnitřní hloubka umyvadla (mm): | 135 |
| Vnitřní tvar: | Oválný |
| Vnitřní šířka umyvadla: | 315 mm |
| Vnitřní šířka umyvadla (mm): | 315 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
