LAUFEN LUA - umyvadlo slim se skříňkou Lani 600 mm, se 2 zásuvkami (H860083)
Kód: H8600832611041 H8600832601041 H8600839991041 H8600832661041 H8600832671041 H8600839901041 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Umyvadlo slim se skříňkou 'Lani' 600 mm, se 2 zásuvkami.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Lua |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 455 mm |
| Výška: | 525 mm |
| Balení - délka: | 630 mm |
| Balení - výška: | 595 mm |
| Balení - šířka: | 520 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 40.5 |
| Hmotnost netto: | 37 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 37 |
| Long Description: | UMYVADLO + SKŘÍŇKA POD UMYVADLO LUA 60X46 |
| MDMStatus: | z0 |
| Provedení: | 104 |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Umístění umyvadlové mísy: | Uprostřed |
| Uspořádání otvorů pro baterie: | 1 otvor pro baterii uprostřed |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
