LAUFEN LUA - keramická polička, 600 mm (H870082)
Kód: H8700820000001 H8700824000001 H8700820490001 H8700820180001 H8700820370001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 000 - standardní provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové regály, stoličky a police |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Lua |
| Délka: | 135 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Balení - délka: | 135 mm |
| Balení - výška: | 55 mm |
| Balení - šířka: | 600 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 4.2 |
| Hmotnost netto: | 3.7 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 3.7 |
| Long Description: | KERAMICKÁ POLIČKA LUA 60X14 |
| Provedení: | 000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
