LAUFEN LANI - zásuvkový element 1000, se 2 zásuvkami, bez výřezu, top 12 mm (H404320112)
Kód: H4043201122601 H4043201122661 H4043201122671 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: F112 - LANI.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LANI |
| Délka: | 985 mm |
| Šířka: | 495 mm |
| Výška: | 525 mm |
| Balení - délka: | 1045 mm |
| Balení - výška: | 600 mm |
| Balení - šířka: | 528 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 45 |
| Hmotnost netto: | 41 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 41 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | ZÁSUVKOVÝ DÍL S DESKOU LANI 100 |
| MDMStatus: | z0 |
| Provedení: | f112 |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
