LAUFEN LANI - umyvadlová deska 1000, bez výřezu, tloušťka: 65 mm, vč. 2 nástěnných držáků (H404660112)
Kód: H4046601122601 H4046601122661 H4046601122671 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: F112 - LANI.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Desky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LANI |
| Délka: | 985 mm |
| Šířka: | 495 mm |
| Výška: | 65 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 12 |
| Hmotnost netto: | 10.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 10.5 |
| Provedení: | f112 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
