LAUFEN LANI - umyvadlo do nábytku 'slim', materiál Marbond (H814074)
Kód: H8140740001141 H8140747571141 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 114 - bez přepadu, s otvorem pro baterii vpravo. Odkládací plocha.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na skříňku |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LANI |
| Délka: | 777 mm |
| Šířka: | 445 mm |
| Výška: | 131 mm |
| Balení - délka: | 832 mm |
| Balení - výška: | 192 mm |
| Balení - šířka: | 516 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 13.7 |
| Hmotnost netto: | 11.3 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 11.3 |
| Long Description: | NÁBYTKOVÉ UMYVADLO LANI 78X45 |
| Materiál: | Marbond |
| MDMStatus: | z0 |
| Odpadní ventil: | Není součástí dodávky |
| Provedení: | 114 |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Typ instalace: | Do nábytku |
| Umístění umyvadlové mísy: | Uprostřed |
| Uspořádání otvorů pro baterie: | 1 otvor pro baterii na pravé straně |
| Vnitřní tvar: | Kulatý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
