LAUFEN LANI - skříňka pod umyvadlo, se 2 zásuvkami, pro umyvadlo H815331 (H403922112)
Kód: H4039221122611 H4039221122601 H4039221129991 H4039221122661 H4039221122671 H4039221129901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: F112 - LANI.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LANI |
| Délka: | 435 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 515 mm |
| Balení - délka: | 644 mm |
| Balení - výška: | 585 mm |
| Balení - šířka: | 483 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 23 |
| Hmotnost netto: | 20.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 20.5 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ LANI 45 |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Provedení: | f112 |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
