LAUFEN LANI - skříňka pod umyvadlo, se 2 zásuvkami, pro umyvadlo H810089, H818437, H810337 (H403562112)
Kód: H4035621122611 H4035621122601 H4035621129991 H4035621122661 H4035621122671 H4035621129901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: F112 - LANI.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LANI |
| Délka: | 985 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 515 mm |
| Balení - délka: | 1044 mm |
| Balení - výška: | 585 mm |
| Balení - šířka: | 483 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 37.5 |
| Hmotnost netto: | 33.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 33.5 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ LANI 100 |
| MDMStatus: | z0 |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Provedení: | f112 |
| Systém zavírání a otevírání: | Zásuvky se zpomaleným zavíráním |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
