LAUFEN LANI - skříňka pod umyvadlo, se 2 zásuvkami, pro umyvadlo H810084 (H403542112)
Kód: H4035421122611 H4035421122601 H4035421129991 H4035421122661 H4035421122671 H4035421129901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, se 2 zásuvkami, pro umyvadlo H810084.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LANI |
| Délka: | 635 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 515 mm |
| Balení - délka: | 696 mm |
| Balení - výška: | 606 mm |
| Balení - šířka: | 482 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 29 |
| Hmotnost netto: | 25.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 25.5 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ LANI 65 |
| MDMStatus: | z0 |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Provedení: | f112 |
| Systém zavírání a otevírání: | Zásuvky se zpomaleným zavíráním |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
