LAUFEN LANI - skříňka pod umyvadlo, se 2 zásuvkami, pro umyvadlo H810083, H817433, H810333 (H403532112)
Kód: H4035321122611 H4035321122601 H4035321129991 H4035321122661 H4035321122671 H4035321129901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, se 2 zásuvkami, pro umyvadlo H810083.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LANI |
| Délka: | 585 mm |
| Šířka: | 440 mm |
| Výška: | 530 mm |
| Balení - délka: | 644 mm |
| Balení - výška: | 606 mm |
| Balení - šířka: | 482 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 27.5 |
| Hmotnost netto: | 24 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 24 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ LANI 60 |
| MDMStatus: | z0 |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Provedení: | f112 |
| Systém zavírání a otevírání: | Zásuvky se zpomaleným zavíráním |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
