LAUFEN LANI - skříňka pod umyvadlo, 1 dvířka, závěsy vlevo, pro umývátko H815081 (H403501112)
Kód: H4035011122611 H4035011122601 H4035011129991 H4035011122661 H4035011122671 H4035011129901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LANI |
| Délka: | 435 mm |
| Šířka: | 340 mm |
| Výška: | 515 mm |
| Balení - délka: | 497 mm |
| Balení - výška: | 604 mm |
| Balení - šířka: | 379 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 15 |
| Hmotnost netto: | 12.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 12.5 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 dvířka |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Dveře |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO S DVEŘMI LANI 45 |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Provedení: | f112 |
| Systém zavírání a otevírání: | Dvířka se zpomaleným zavíráním |
| Typ dvířek: | Otvírací (panty) |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Vnitřní poličky: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
