LAUFEN LANI - modulární sestava 800, umyvadlová deska 65 mm (.266 šedá traffic), bez výřezu, se 2 zásuvkami (H405550112)
Kód: H4055501122611 H4055501122601 H4055501129991 H4055501122661 H4055501122671 H4055501129901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: F112 - LANI.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Barva: | šedá |
| Designová série: | LANI |
| Délka: | 785 mm |
| Šířka: | 495 mm |
| Výška: | 580 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 42.5 |
| Hmotnost netto: | 38 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 38 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Provedení: | f112 |
| Typ instalace: | Závěsné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
