LAUFEN LANI - modulární sestava 1200, umyvadlová deska 65 mm (.260 bílá mat), s výřezem uprostřed, se 2 zásuvkami (H404571112)
Kód: H4045711122611 H4045711122601 H4045711129991 H4045711122661 H4045711122671 H4045711129901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: F112 - LANI.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Barva: | bílá |
| Designová série: | LANI |
| Délka: | 1185 mm |
| Šířka: | 495 mm |
| Výška: | 580 mm |
| Balení - délka: | 1253 mm |
| Balení - výška: | 715 mm |
| Balení - šířka: | 530 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 56 |
| Hmotnost netto: | 50.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 50.5 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | MODULÁRNÍ LANI 120 |
| MDMStatus: | z0 |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Provedení: | f112 |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Umyvadlová mísa |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
