LAUFEN JUNA - skříňka pod umyvadlo, 2 zásuvky, pro umyvadlo PRO S H810967 (H411512109)
Kód: H4115121092601 H4115121099991 H4115121092661 H4115121092671 H4115121099901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, 2 zásuvky, pro umyvadlo PRO S H810967. Nastavitelné nohy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | dřevo |
| Designová série: | JUNA |
| Délka: | 670 mm |
| Šířka: | 445 mm |
| Výška: | 515 mm |
| Balení - délka: | 729 mm |
| Balení - výška: | 583 mm |
| Balení - šířka: | 478 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 29 |
| Hmotnost netto: | 25.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 25.5 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ JUNA 70 |
| Maximální výška noh: | 283 mm |
| Maximální výška noh (mm): | 283 |
| MDMStatus: | z0 |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Povrchová úprava noh: | Chrom |
| Systém zavírání a otevírání: | Zásuvky se zpomaleným zavíráním |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Umístění věšáku na ručníky: | Vlevo |
| Úložné přihrádky: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
