LAUFEN ILBAGNOALESSI - zásuvkový element 1600, se 2 zásuvkami, s výřezem vpravo, s vrchní deskou Marrone Naturale vč. otvoru pro baterii, pro umyvadlo H818975/6, H818977/8 (H432356097)
Kód: H4323560972601 H4323560972501 H4323560979991 H4323560976301 H4323560979901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: F112 - LANI.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | ILBAGNOALESSI |
| Délka: | 1600 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Balení - délka: | 1661 mm |
| Balení - výška: | 430 mm |
| Balení - šířka: | 541 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 77 |
| Hmotnost netto: | 67 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 67 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | ZÁSUVKOVÝ DÍL S DESKOU ALESSI 160 |
| MDMStatus: | z0 |
| Poloha umyvadla: | Vpravo |
| Provedení: | f112 |
| Systém zavírání a otevírání: | Zásuvky se zpomaleným zavíráním |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Umyvadlová mísa |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
