LAUFEN ILBAGNOALESSI - polička s držákem na ručník (H870972)
Kód: H8709720008991 H8709727578991 H8709727168991 H8709721888991 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Polička s držákem na ručník.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové regály, stoličky a police |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | ILBAGNOALESSI |
| Délka: | 630 mm |
| Šířka: | 175 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hmotnost netto: | 4 kg |
| Materiál: | Saphirkeramik |
| Provedení: | 899 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
