LAUFEN FRAME 25 - zrcadlo v hliníkovém rámu, bez osvětlení (H447408900)
Kód: H4474089004501 H4474089001441 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: F900 - FRAME 25.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla do koupelny |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | FRAME 25 |
| Délka: | 1300 mm |
| Šířka: | 25 mm |
| Výška: | 700 mm |
| Balení - délka: | 1846 mm |
| Balení - výška: | 746 mm |
| Balení - šířka: | 58 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 11.5 |
| Hmotnost netto: | 11 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 11 |
| Long Description: | ZRCADLO FRAME 25 130 |
| MDMStatus: | z0 |
| Provedení: | f900 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
