LAUFEN FRAME 25 - zrcadlo v hliníkovém rámu, bez osvětlení (H447407900)
Kód: H4474079004501 H4474079001441 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: F900 - FRAME 25.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla do koupelny |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | FRAME 25 |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 25 mm |
| Výška: | 700 mm |
| Balení - délka: | 746 mm |
| Balení - výška: | 1296 mm |
| Balení - šířka: | 58 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 10.58 |
| Hmotnost netto: | 9.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 9.5 |
| Long Description: | ZRCADLO FRAME 25 120 |
| Provedení: | f900 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
