LAUFEN FRAME 25 - zrcadlo v hliníkovém rámu, bez osvětlení (H447402900)
Kód: H4474029004501 H4474029001441 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: F900 - FRAME 25.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla do koupelny |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | FRAME 25 |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 25 mm |
| Výška: | 700 mm |
| Hmotnost netto: | 4.5 kg |
| Provedení: | f900 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
