LAUFEN FLORAKIDS - umývátko (H815031)
Kód: H8150310001041 H8150310621041 H8150310721041 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Umývátko. Doporučeno pro děti. S glazovanou spodní stranou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | FLORAKIDS |
| Délka: | 450 mm |
| Šířka: | 410 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Balení - délka: | 480 mm |
| Balení - výška: | 450 mm |
| Balení - šířka: | 170 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 11.8 |
| Hmotnost netto: | 11 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 11 |
| Long Description: | UMÝVÁTKO FLORAKIDS 45X41 |
| Počet upevňovacích bodů: | 2 |
| Provedení: | 104 |
| Tvar: | Jemný |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ přepadu: | Standardní |
| Umístění umyvadlové mísy: | Uprostřed |
| Uspořádání otvorů pro baterie: | 1 otvor pro baterii uprostřed |
| Vnitřní tvar: | Jemný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
