LAUFEN BASE - skříňka pod umyvadlo, se 2 zásuvkami, pro umyvadla H813301, H813302 (H403002110)
Kód: H4030021102611 H4030021102601 H4030021102621 H4030021102631 H4030021109991 H4030021102661 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, se 2 zásuvkami, pro umyvadla 813301, 813302.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | Base |
| Délka: | 770 mm |
| Šířka: | 350 mm |
| Výška: | 770 mm |
| Balení - délka: | 825 mm |
| Balení - výška: | 835 mm |
| Balení - šířka: | 385 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 39 |
| Hmotnost netto: | 36 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 36 |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ BASE 90 |
| MDMStatus: | z0 |
| Provedení: | f110 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
