LAUFEN BASE - skříňka pod umyvadlo, s 1 zásuvkou, pro umyvadla H813301, H813302 (H403001110)
Kód: H4030011102611 H4030011102601 H4030011102621 H4030011102631 H4030011109991 H4030011102661 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, s 1 zásuvkou, pro umyvadla 813301, 813302.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | Base |
| Délka: | 770 mm |
| Šířka: | 350 mm |
| Výška: | 360 mm |
| Balení - délka: | 825 mm |
| Balení - výška: | 430 mm |
| Balení - šířka: | 385 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 19.5 |
| Hmotnost netto: | 17 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 17 |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ BASE 90 |
| Provedení: | f110 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
