LAUFEN BASE - skříňka pod umyvadlo, 2 zásuvky, pro umyvadlo H818958 (compact) (H402152110)
Kód: H4021521102611 H4021521102601 H4021521102621 H4021521102631 H4021521109991 H4021521102661 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, 2 zásuvky, pro umyvadlo H818958 (compact). Nastavitelné nohy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | Base |
| Délka: | 520 mm |
| Šířka: | 360 mm |
| Výška: | 530 mm |
| Balení - délka: | 571 mm |
| Balení - výška: | 569 mm |
| Balení - šířka: | 389 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 19.69 |
| Hmotnost netto: | 17.59 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 17.59 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ BASE 55 |
| MDMStatus: | z0 |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Provedení: | f110 |
| Systém zavírání a otevírání: | Zásuvky se zpomaleným zavíráním |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Do nábytku |
| Umístění věšáku na ručníky: | Vlevo, Vpravo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
