LAUFEN BASE - skříňka pod umyvadlo, 1 dvířka, závěsy vpravo, 1 vnitřní polička, pro umývátko 815302, s držákem z tmavého hliníku (H403024110)
Kód: H4030241102611 H4030241102601 H4030241102621 H4030241102631 H4030241109991 H4030241102661 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, 1 dvířka, závěsy vpravo, 1 vnitřní polička, pro umývátko 815302, s držákem z tmavého hliníku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | Base |
| Délka: | 315 mm |
| Šířka: | 340 mm |
| Výška: | 515 mm |
| Balení - délka: | 372 mm |
| Balení - výška: | 580 mm |
| Balení - šířka: | 375 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 12.5 |
| Hmotnost netto: | 11 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 11 |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO S DVEŘMI BASE 56 |
| Provedení: | f110 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
