LAUFEN BASE - skříňka pod umyvadlo, 1 dvířka, závěsy vlevo, 1 vnitřní polička, pro umývátko H810302 (H403021110)
Kód: H4030211102611 H4030211102601 H4030211102621 H4030211102631 H4030211109991 H4030211102661 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, 1 dvířka, závěsy vlevo, 1 vnitřní polička, pro umývátko 815302.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | Base |
| Délka: | 315 mm |
| Šířka: | 340 mm |
| Výška: | 515 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 12.5 |
| Hmotnost netto: | 11 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 11 |
| Provedení: | f110 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
