LAUFEN BASE 2.0 - skříňka pod umyvadlo, 4 zásuvky, pro umyvadlo VAL H814282 (H411424108)
Kód: H4114241082611 H4114241082601 H4114241089991 H4114241082661 H4114241082671 H4114241089901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, 4 zásuvky, pro umyvadlo VAL H814282. Nastavitelné nohy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | dřevo |
| Designová série: | BASE 2.0 |
| Délka: | 1170 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Výška: | 515 mm |
| Balení - délka: | 1228 mm |
| Balení - výška: | 583 mm |
| Balení - šířka: | 432 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 43.7 |
| Hmotnost netto: | 39.7 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 39.7 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 4 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ BASE 2.0 120 |
| Maximální výška noh: | 263 mm |
| Maximální výška noh (mm): | 263 |
| MDMStatus: | z0 |
| Poloha umyvadla: | Vlevo, Vpravo |
| Povrchová úprava noh: | Chrom |
| Systém zavírání a otevírání: | Zásuvky se zpomaleným zavíráním |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Umístění věšáku na ručníky: | Vlevo |
| Úložné přihrádky: | 2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
