LAUFEN ARUN - zásuvkový element 1600, se 2 zásuvkami, s výřezem vlevo, s vrchní deskou Piasentina Grigio vč. otvoru pro baterii (H416146151)
Kód: H4161461512501 H4161461519991 H4161461516301 H4161461519901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Zásuvkový element 1600, se 2 zásuvkami, s výřezem vlevo, s vrchní deskou Piasentina Grigio vč. otvoru pro baterii.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | dřevo |
| Designová série: | ARUN |
| Délka: | 1605 mm |
| Šířka: | 505 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Balení - délka: | 1666 mm |
| Balení - výška: | 504 mm |
| Balení - šířka: | 550 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 77.5 |
| Hmotnost netto: | 68 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 68 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | ZÁSUVKOVÝ DÍL S DESKOU ARUN 160 |
| Poloha umyvadla: | Vlevo |
| Systém zavírání a otevírání: | Zásuvky se zpomaleným zavíráním |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Umístění věšáku na ručníky: | Vlevo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
