LAUFEN ARUN - zásuvkový element 1000, s jednou zásuvkou, s výřezem uprostřed, s vrchní deskou Ardesia Bianca vč. otvoru pro baterii (H414115151)
Kód: H4141151512501 H4141151519991 H4141151516301 H4141151519901 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Zásuvkový element 1000, s jednou zásuvkou, s výřezem uprostřed, s vrchní deskou Ardesia Bianca vč. otvoru pro baterii.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | dřevo |
| Designová série: | ARUN |
| Délka: | 1005 mm |
| Šířka: | 505 mm |
| Výška: | 390 mm |
| Balení - délka: | 1065 mm |
| Balení - výška: | 504 mm |
| Balení - šířka: | 505 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 48.5 |
| Hmotnost netto: | 42 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 42 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 zásuvka |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | ZÁSUVKOVÝ DÍL S DESKOU ARUN 100 |
| Materiál poliček: | MDF |
| MDMStatus: | z0 |
| Objem úložného prostoru (l): | 195 |
| Poloha baterie: | Ve středu |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Systém zavírání a otevírání: | Zásuvky se zpomaleným zavíráním |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Umyvadlová mísa |
| Umístění věšáku na ručníky: | Vlevo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
