Kolo Rekord umyvadlo 50x41 cm, bílá (K91150000)
Kód: M44289Detailní popis produktu
Série Kolo REKORD:
Série sanitární keramiky a koupelnového nábytku Kolo Rekord se vyznačuje svou svěžestí, originalitou a moderním rázem. Univerzálnost a jednoduchost stylu této série vám zaručí mnohostranné využití. Výrobky Kolo Rekord se zkrátka hodí všude.
Mnohá provedení ještě umocňují variabilitu, díky které se série přizpůsobí vašim potřebám a pomůže vám vytvořit elegantní a vizuálně podmanivou koupelnu za atraktivní cenu.
Technické údaje:
- Rozměr: 50x41 cm
- Barva: bílá
- Povrchová úprava: bez úpravy
- Otvor pro baterii: s otvorem pro baterii
- Přepad: ano
- Montáž: na šrouby
Odpadová souprava, umyvadlová baterie a polosloup nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v Souvisejících produktech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 11.72 kg |
| EAN: | 5906976577858 |
| Značka: | Kolo |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Rekord |
| Typ umyvadla: | závěsné |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 41 cm |
| Výška: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
