Kolo Opal Plus pravoúhlá vana 170x70 cm, včetně nohou, bílá (XWP1270000)
Kód: M77523Detailní popis produktu
Moderní akrylátové vany KOLO dávají nové možnosti pro navrhování koupelen. Promyšlené stylové linie, přitažlivé tvary, líbivé detaily a použití nejkvalitnějšího sanitárního akrylátu Lucite® - to vše výborně přispívá k vytvoření stylového koupelnového prostoru.
Vlastnosti:
- Rozměry: 170x70x42 cm
- Materiál: Sanitární akrylát Lucite®
- Povrchová úprava: základní
- Objem vody: 190 l
- Odtok: v čele
- Barva: bílá
- Kompletní včetně nohou
Odpadová souprava není součástí balení a je nutno ji dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v Souvisejících produktech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 18.5 kg |
| EAN: | 5906976489854 |
| Značka: | Kolo |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Opal Plus |
| Vybavení: | včetně podpěr |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Objem: | 190 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
