Kludi Pure&Easy jednopáková umyvadlová baterie 70 DN 15, chrom (370280565)
Kód: M160132Detailní popis produktu
Baterie je součástí unikátního konceptu Pure Function, který ztělesňuje silný a elegantní design splňující nejvyšší požadavky na kvalitu a zároveň je cenově dostupný.
Série Pure&Easy je typická redukovaným designem, který se hodí do moderního koupelnového stylu. Dynamický úhel montáže propůjčuje designu svěží a lehký charakter. Čistá svěžest, která přináší radost do každé moderní koupelny, to vše je série baterií KLUDI Pure&Easy.
Jednopáková umyvadlová baterie KLUDI 70 DN 15 s uzavřenou pákou. Baterie je vybavena keramickou kartuší, která umožňuje nastavit maximální teplotu vody. K ekologické šetrnosti provozu přispívá perlátor M 24x1. Baterie využívá systém Eco, díky kterému docílíte úspory vody až o 40%. O jednoduchou instalaci baterie se postará jednootvorový rychlomontážní systém, využívající flexibilní přípojky G 3/8.
Odpadová souprava není součástí nabídky.
Vlastnosti:
- Výška baterie: 145 mm
- Materiál: mosaz
- Povrch: chrom
- Průtok: 7 l / min při tlaku 3 bar
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.26 kg |
| EAN: | 4017080087995 |
| Značka: | KLUDI |
| Barva: | chrom |
| Designová série: | Pure&Easy |
| Určení: | umyvadlová |
| Ovládání: | páková |
| Montáž: | stojánková 1-otvorová |
| Typ: | klasická |
| Styl: | moderní |
| Vybavení: | bez výpusti |
| Výtok: | pevný |
| Výška: | 145 mm |
| Délka výtoku: | 120 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
