Kludi Medi Care umyvadlová jednopáková baterie DN 8, chrom (341150524)
Kód: M40883Detailní popis produktu
Kludi MEDI CARE umyvadlová jednopáková baterie DN 8
páka KLINIK, jednootvorová montáž, průtok 8l/min, Care - perlátor M 24 x 1, bezpečnostní keramická kartuše, s možností omezení maximální teploty vody, odpadová souprava G 1 1/4, rychlomontážní systém, nepohyblivý výtok, měděné trubky 10 mm, P-IX 9571/IZ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.61 kg |
| EAN: | 4017080044820 |
| Značka: | KLUDI |
| Barva: | chrom |
| Designová série: | Medi Care |
| Určení: | umyvadlová |
| Ovládání: | páková |
| Montáž: | stojánková 1-otvorová |
| Typ: | klasická |
| Styl: | moderní |
| Vybavení: | s výpustí |
| Výtok: | pevný |
| Výška: | 200 mm |
| Délka výtoku: | 150 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
