Kludi Medi Care termostatatická klinická baterie DN 15, chrom (350850564)
Kód: M40938Detailní popis produktu
Kludi MEDI CARE termostatatická klinická baterie DN 15
nástěnná montáž, průtok 8l/min, Care - perlátor M 24 x 1, ovladač teploty, s bezpečnostní zarážkou na 40 °C, klinická páka - uzavírací ventil, sítko na zachycení nečistot, uzamykatelné s-přípojky, PA-IX 9022/IZ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.42 kg |
| EAN: | 4017080872843 |
| Značka: | KLUDI |
| Barva: | chrom |
| Designová série: | Medi Care |
| Určení: | umyvadlová |
| Ovládání: | páková |
| Montáž: | nástěnná |
| Typ: | klasická |
| Styl: | moderní |
| Vybavení: | bez výpusti |
| Výtok: | pevný |
| Rozteč: | 150 mm |
| Délka výtoku: | 265 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
