Kludi Medi Care nástěnná jednopáková baterie DN 15, chrom (349200524)
Kód: M40931Detailní popis produktu
Kludi MEDI CARE nástěnná jednopáková baterie DN 15
páka KLINIK, nástěnná montáž, průtok 8l/min, Care - perlátor M 24 x 1, bezpečnostní keramická kartuše, s možností omezení maximální teploty vody, otočný výtok s možností aretace, vyložení 245 mm, s-připojení, PA-IX 9573/IZ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.33 kg |
| EAN: | 4017080044851 |
| Značka: | KLUDI |
| Barva: | chrom |
| Designová série: | Medi Care |
| Určení: | umyvadlová |
| Ovládání: | páková |
| Montáž: | nástěnná |
| Typ: | klasická |
| Styl: | moderní |
| Vybavení: | bez výpusti |
| Výtok: | otočný |
| Rozteč: | 150 mm |
| Délka výtoku: | 245 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
