Kludi Balance elektronická umyvadlová baterie DN 10, chrom (5220005)
Kód: M42831Detailní popis produktu
Kludi BALANCE elektronická umyvadlová baterie DN 10
jednootvorová montáž, třída průtoku Z, průtok 8l/min, bezpečnostní PCA kaskádový perlátor M 24 x 1, magnetický ventil, s rukojetí na nastavení teploty, s optickou registrací objektu, elektronický model se zobrazením stavu, napájení přes síťový adaptér 230 V, omezovač zpětného toku, bez odpadové soupravy, rychlomontážní systém, flexibilní přípojky G 3/8 s filtrem na zachytávání nečistot, třída hluku I, chráněné proti vandalismu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.39 kg |
| EAN: | 4021344065971 |
| Značka: | KLUDI |
| Barva: | chrom |
| Designová série: | Balance |
| Určení: | umyvadlová |
| Ovládání: | bezdotyková |
| Montáž: | stojánková 1-otvorová |
| Typ: | klasická |
| Styl: | moderní |
| Vybavení: | bez výpusti |
| Výtok: | pevný |
| Výška: | 130 mm |
| Délka výtoku: | 125 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
