Kludi Amba umyvadlová jednopáková baterie DN 15, chrom (532980575)
Kód: M42863Detailní popis produktu
Kludi AMBA umyvadlová jednopáková baterie DN 15
uzavřená páka, jednootvorová montáž, třída průtoku Z, vestavěný skrytý s-pointer perlátor M 24 x 1, kartuše - keramická O 28 mm, bez odpadové soupravy, rychlomontážní systém, flexibilní přípojky G 3/8, třída hluku I
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| EAN: | 4021344072948 |
| Značka: | KLUDI |
| Barva: | chrom |
| Designová série: | Amba |
| Určení: | umyvadlová |
| Ovládání: | páková |
| Montáž: | stojánková 1-otvorová |
| Typ: | klasická |
| Styl: | moderní |
| Vybavení: | bez výpusti |
| Výtok: | pevný |
| Výška: | 338 mm |
| Délka výtoku: | 179 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
