Kludi 1926 umyvadlová baterie DN 8, pozlaceno (510124520)
Kód: M42772Detailní popis produktu
Kludi ADLON umyvadlová baterie DN 8
rustikální rukojetě, jednootvorová montáž, třída průtoku A, kaskádový perlátor M 24 x 1, keramický vršek 180°, odpadová souprava G 1 1/4, měděné trubky 10 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.36 kg |
| EAN: | 4017080863339 |
| Značka: | KLUDI |
| Barva: | chrom |
| Designová série: | 1926 |
| Určení: | umyvadlová |
| Ovládání: | kohoutková |
| Montáž: | stojánková 1-otvorová |
| Typ: | klasická |
| Styl: | moderní |
| Vybavení: | s výpustí |
| Výtok: | pevný |
| Výška: | 100 mm |
| Délka výtoku: | 125 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
